Cennik

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, zadatek pobrany przy rezerwacji podlega zaliczeniu na poczet ceny pobytu lub przepadkowi w przypadku rezygnacji lub niewykorzystania pobytu z przyczyn niezależnych od Willi Donia w terminie krótszym niż 30 dni od daty zarezerwowanego pobytu.

Wszystkie poniższe ceny są uzależnione od okresu oraz długości pobytu.

Cena za pokój dwuosobowy Superior od 110,00 zł do 150,00 zł.

Cena za pokój trzyosobowy Superior od 140,00 zł do 180,00 zł

Cena za pokój 2+2 (czteroosobowy) Superior od 160,00 zł do 200 zł

Noc dla 1 osoby w pokoju dwuosobowym w cenie od 60,00 zł do 85,00 zł

Dostawka dla dziecka w wieku od 3 do 12 lat od 20 zł do 30 zł.

Dzieci do 3 lat nocleg gratis – do dyspozycji rodziców łóżeczka i krzesełka do karmienia bez opłat w ramach posiadanych ilości.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00 dnia następnego.
Całkowite rozliczenie następuje w dniu przyjazdu.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Ceny nie zawierają opłaty uzdrowiskowej.

Opłata uzdrowiskowa w kwocie 3,00 zł obowiązuje wszystkie osoby przebywające w Ustroniu dłużej niż dobę w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych w Ustroniu.

Warto wiedzieć przed złożeniem rezerwacji

Rezerwacji można dokonać telefonicznie. Dokonanie Rezerwacji oznacza, żę rezerwujący zapoznał się z poniższymi infomacjami, regulaminem i akceptuje je bez zastrzeżeń.

Zadatek pobrany przy rezerwacji podlega zaliczeniu na poczet ceny pobytu lub przepadkowi w przypadku rezygnacji lub niewykorzystania pobytu z przyczyn niezależnych od Willi Donia przypadku kiedy rezerwacja została odwołana później niż na 30 dni przed rozpoczęciem zarezerwowanego pobytu.

Całkowite rozliczenie pobytu następuje w dniu przyjazdu.

Rezygnacja z pobytu w trakcie jego trwania z przyczyn niezaleznych od Willi Donia  nie stanowi podstawy do zwrotu środków pieniężnych za opłacone i niewykorzystane noclegi.